Bazar vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky

DESTA DV 25B

DESTA DV 25B

Nosnost: 2,5t
Zdvih: 3300mm
Pohon: diesel
Značka: DESTA
BALCANCAR DV 1792.33

 BALCANCAR DV 1792.33

Nosnost: 3,5t
Zdvih: 3300mm
Pohon: diesel
Značka: BALCANCAR     
CROWN WP 2330S

 CROWN WP 2330S

Nosnost: 2t
Pohon: elektro
Značka: CROWN
   
 logo

 

 

 

 

 

Vysokozdvižný vozík bazar

Pro toho, kdo hledá levnější, nicméně funkční variantu stroje určeného pro přepravu, je k dispozici náš bazar manipulační techniky. Zákazníkům u prodávaného zboží zajišťujeme na přání i servisní služby. Před samotným prodejem náš servisní technik zařízení zkontroluje.

Bazar vysokozdvižných vozíků

Bazar vysokozdvižných vozíků má v nabídce vozíky v rozmezí nosnosti 1000 až 4500 kg různých značek, většinou se standardním stožárem. Maximální zdvih nabízených vozíků je 4600 mm. Nejčastější pohon je diesel nebo elektrický, najde se tu však i pohon na plyn. U zařízení na LPG provádíme v servisním středisku technické kontroly a revize. Bazar vysokozdvižných vozíků nabízí i vysokozdvižné ruční paletové vozíky.

Bazar manipulační techniky

Bazar manipulační techniky nabízí jednoduchá zvedací zařízení, jako jsou ruční paletové vozíky a zprostředkovává také nákup a prodej přídavných zařízení, např. jsou vidle, další hydraulický okruh, montážní plošiny, sněhové radlice, hydraulické lopaty nebo teleskopy. Bazar manipulační techniky nabízí i možnost pronájmu zařízení. Před nákupem nebo zápůjčkou si samozřejmě můžete funkčnost techniky vyzkoušet.