Vysokozdvižné vozíky Belet - elektrické

Úvod - Prodej manipulační techniky - Vysokozdvižné vozíky - Elektrické vysokozdvižné vozíky Belet

 

Firma Belet a.s. vznikla v roce 1992 privatizací firmy Belet s.p. Zabývá se výrobou čelních motorových vozíků, vysokozdvižných vozíků AKU, nízkozdvižných paletových vozíků AKU, paletových vozíků, transportních vozíků a jiné techniky. 

 

Vysokozdvižný elektrický vozík Belet tříkolový

 Vysokozdvižný elektrický vozík Belet tříkolový  Vysokozdvižný elektrický vozík Belet tříkolový
  
Nosnost vzv: 600 - 3500kg
Zdvih: 2870 - 6000mm

 

Vysokozdvižné elektrické vozíky značky Belet jsou vybaveny zvedacím zařízením STANDARD, DUPLEX nebo TRIPLEX. Všechny typy vozíků mají integrovaný boční posuv, funkčně řešený přístup k agregátům a jednotlivým částem vozíku, plně nastavitelné sedadlo a opěrky pro ruku, ovlávací páky vozíku přehledně uspořádány a označeny.

Řízení vozíku Belet je řešeno pomocí servořízení. Díky tomu je možné u vzv otáčet řídícími koly i na místě bez nutnosti vynaložení velkého úsilí. Akumulátorové vysokozdvižné vozíky jsou standardně vybaveny funkcí zpětného dobíjení (rekuperací) pro maximální využití energie akumulátoru.

Předností vozíku Belet je maximální pohodlí a bezpečnost řidiče.

 

Vysokozdvižný elektrický vozík Belet čtyřkolový

 Vysokozdvižný elektrický vozík Belet čtyřkolový  Vysokozdvižný elektrický vozík Belet čtyřkolový
Nosnost vzv: 1000 - 3500kg
Zdvih: 3300 - 6000mm

 

Prodej vysokozdvižných vozíků Belet doplňujeme i jejich servisem. Zajišťujeme technické kontroly Belet vysokozdvižných vozíků, revize LPG i pravidelné servisní prohlídky.