Vysokozdvižné vozíky Hyundai - elektrické

Úvod - Prodej manipulační techniky - Vysokozdvižné vozíky - Elektrické vysokozdvižné vozíky Hyundai

 

Firma Hyundai na evropském trhu působí s vzv již od roku 1990. V současnosti nabízí čelní vysokozdvižné vozíky se spalovacím dieselovým motorem, s elektrickým pohonem či pohonem na plyn (LPG). Také tažné a plošinové vozíky, retraky se sedící i stojící obsluhou a ručně vedené nízkozdvižné vozíky.

Firma Hyundai nabízí vysoce kvalitní vysokozdvižné vozíky za velmi příznivé ceny. Již v základním vybavení mají hydraulické odpružení pracoviště obsluhy, osvětlení, směrová světla, vedení oleje pro přídavné zařízení, ozvučení zpátečky, mokré bezúdržbové brzdy atd.

Nosnost vozíků se pohybuje od 1,5t - 7t, výška zdvihu pak až do 7,9m. Vozíky Hyundai mají moderní motory, které splňují emisní limity EPA (TierII) a EU (Stage II).

 

Vysokozdvižný vozík Hyundai elektrický tříkolový

 Vysokozdvižný vozík Hyundai elektrický tříkolový  Vysokozdvižný vozík Hyundai elektrický tříkolový
  
Nosnost vzv: 1000 - 2000kg
Zdvih: 3000 - 7000mm
 

 

Vysokozdvižné vozíky Hyundai mají skvělou stabilitu a plynulou jízdu. Robusní rám, efektivní, ergonomická konstrukce, spolehlivé brzdy, zvýšený úhel náklonu zvedacího zařízení, vyšší pojezdová rychlost a stoupavost v jakémkoli terénu či svahu, systém tlumení vibrací a nárazů a LCD monitor pro rozpoznání chyb systému splňují veškeré nároky uživatele. 

 Vysokozdvižný vozík Hyundai elektrický čtyřkolový

  Vysokozdvižný vozík Hyundai elektrický čtyřkolový   Vysokozdvižný vozík Hyundai elektrický čtyřkolový
  
Nosnost vzv: 1500 - 5000 kg
Zdvih: 3300 - 7000mm

 

Prodej vysokozdvižných vozíků Hyundai doplňujeme i jejich servisem. Zajišťujeme technické kontroly vysokozdvižných vozíků Hyundai, revize LPG i pravidelné servisní prohlídky.