Bazar manipulační techniky

Úvod  Bazar

 

DESTA DVHM 322L

DESTA DVHM 3222 L

Cena 80 000 Kč

DESTA MV 12B UPRAVENÝ

DESTA MV 12B 

 

EJC-L

EJC-L 100-115-29022

 

Vysokozdvižný vozík bazar

Pro toho, kdo hledá levnější, nicméně funkční variantu stroje určeného pro přepravu, je k dispozici náš bazar manipulační techniky. Zákazníkům u prodávaného zboží zajišťujeme na přání i servisní služby. Před samotným prodejem náš servisní technik zařízení zkontroluje.

Bazar vysokozdvižných vozíků

Bazar vysokozdvižných vozíků má v nabídce vozíky v rozmezí nosnosti 1000 až 4500 kg různých značek, většinou se standardním stožárem. Maximální zdvih nabízených vozíků je 4600 mm. Nejčastější pohon je diesel nebo elektrický, najde se tu však i pohon na plyn. U zařízení na LPG provádíme v servisním středisku technické kontroly a revize. Bazar vysokozdvižných vozíků nabízí i vysokozdvižné ruční paletové vozíky.

Bazar manipulační techniky

Bazar manipulační techniky nabízí jednoduchá zvedací zařízení, jako jsou ruční paletové vozíky a zprostředkovává také nákup a prodej přídavných zařízení, např. jsou vidle, další hydraulický okruh, montážní plošiny, sněhové radlice, hydraulické lopaty nebo teleskopy. Bazar manipulační techniky nabízí i možnost pronájmu zařízení. Před nákupem nebo zápůjčkou si samozřejmě můžete funkčnost techniky vyzkoušet.