Bazar vysokozdvižných vozíků, paletových vozíků a ostatní manipulační techniky

1 položek celkem
EJC L
1,21 Kč včetně DPH
1 Kč

Ručně vedený VZV s nosností 1000 Kg a zdvihem 2900mm  Další informace na tel.:...

Vysokozdvižný vozík bazar

Pro toho, kdo hledá levnější, nicméně funkční variantu stroje určeného pro přepravu, je k dispozici náš bazar manipulační techniky. Bazar nabízí  vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky, a ostatní manipulační techniku. Zákazníkům u prodávaného zboží zajišťujeme na přání i servisní služby. Před samotným prodejem náš servisní technik zařízení zkontroluje.

 

Bazar vysokozdvižných vozíků

Bazar vysokozdvižných vozíků má v nabídce vozíky v rozmezí nosnosti 1000 až 4500 kg různých značek, většinou se standardním stožárem. Maximální zdvih nabízených vozíků je 4600 mm. Nejčastější pohon je diesel nebo elektrický, najde se tu však i pohon na plyn. U zařízení na LPG provádíme v servisním středisku technické kontroly a revize. Bazar vysokozdvižných vozíků nabízí i vysokozdvižné ruční paletové vozíky.

 

Bazar manipulační techniky

Bazar manipulační techniky nabízí jednoduchá zvedací zařízení, jako jsou ruční paletové vozíky a zprostředkovává také nákup a prodej přídavných zařízení, např. jsou vidle, další hydraulický okruh, montážní plošiny, sněhové radlice, hydraulické lopaty nebo teleskopy. Bazar manipulační techniky nabízí i možnost pronájmu zařízení. Před nákupem nebo zápůjčkou si samozřejmě můžete funkčnost techniky vyzkoušet.