Elektrické paletové vozíky

Elektrické paletové vozíky jsou luxusnější provedení pro jednoduché paletové vozíky. Jsou určeny pro zrychlenou přepravu břemen. Samozřejmostí je ergonomicky tvarovaná oj umožňující snadné ovládání. Nabízíme různé velikosti a tonáže.

Paletové vozíky umožňují jednoduchou a rychlou manipulaci ve skladech, kontejnerech, vagónech, nákladních automobilech, atd. Vozíky elektrické jsou určeny pro přepravu těžkých nákladů a břemen. Nejlépe na paletách či v přepravních bednách při rovnoměrně rozloženým zatížením lyžin. Konstrukčně jsou vozíky řešeny pro pojezd po zpevněných a rovných plochách.

Elektrická varianta paletových vozíků

Malý elektrický paletový vozík má orientační rychlost pojezdu s nákladem je 4 km/h, bez nákladu až 6 km/hod. To je zhruba rychlost chůze obsluhy vozíku. Tento elektrický paletový vozík je ideální pro použití v menších prostorech, jako jsou třeba prodejny.

Elektrické vozíky s různou nosností

Při objednávání je vhodné rozlišit požadavek na elektrický pojezd a elektrický zdvih. Zákazník si může vybrat i provedení vozíku s nástupní plošinkou. V tom případě nechybí ani bezpečnostní madla pro obsluhu. Elektrické paletovací vozíky s nástupní plošinkou jsou vhodné do velkých skladů a prostorných hal, kde je potřeba překonat větší vzdálenosti.

Elektrické vozíky mají nosnost v rozmezí 1000 až 2000 kg. Běžně jsou navrhovány pro manipulaci s nákladem na zpevněném rovném povrchu. Existují však i provedení určená do nerovného terénu. Ta se na první pohled liší od standardního provedení velkými koly.

Prodej elektrických paletových vozíků doplňujeme i jejich servisem. Zajišťujeme technické kontroly vozíků.

elektrpal

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení