Elektrické paletové vozíky

Elektrické paletové vozíky jsou luxusnější provedení pro jednoduché paletové vozíky. Jsou určeny pro zrychlenou přepravu břemen. Samozřejmostí je ergonomicky tvarovaná oj umožňující snadné ovládání. Nabízíme různé velikosti a tonáže.

Paletové vozíky umožňují jednoduchou a rychlou manipulaci ve skladech, kontejnerech, vagónech, nákladních automobilech, atd. Vozíky elektrické jsou určeny pro přepravu těžkých nákladů a břemen. Nejlépe na paletách či v přepravních bednách při rovnoměrně rozloženým zatížením lyžin. Konstrukčně jsou vozíky řešeny pro pojezd po zpevněných a rovných plochách.

Elektrická varianta paletových vozíků

Malý elektrický paletový vozík má orientační rychlost pojezdu s nákladem je 4 km/h, bez nákladu až 6 km/hod. To je zhruba rychlost chůze obsluhy vozíku. Tento elektrický paletový vozík je ideální pro použití v menších prostorech, jako jsou třeba prodejny.

Elektrické vozíky s různou nosností

Při objednávání je vhodné rozlišit požadavek na elektrický pojezd a elektrický zdvih. Zákazník si může vybrat i provedení vozíku s nástupní plošinkou. V tom případě nechybí ani bezpečnostní madla pro obsluhu. Elektrické paletovací vozíky s nástupní plošinkou jsou vhodné do velkých skladů a prostorných hal, kde je potřeba překonat větší vzdálenosti.

Elektrické vozíky mají nosnost v rozmezí 1000 až 2000 kg. Běžně jsou navrhovány pro manipulaci s nákladem na zpevněném rovném povrchu. Existují však i provedení určená do nerovného terénu. Ta se na první pohled liší od standardního provedení velkými koly.

Prodej elektrických paletových vozíků doplňujeme i jejich servisem. Zajišťujeme technické kontroly vozíků.

elektrpal