Vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky (vzv) jsou neopomenutelnými pomocníky v logistice. Používají se k nakládce či vykládce materiálu, zakládání materiálu na regálů, nakládání materiálu pro výrobu a k další manipulaci.

Vozíky rozdělujeme na elektrické vysokozdvižné vozíky a spalovací vozíky (dieslové, benzínové a s LPG pohonem) vysokozdvižné vozíky. Při koupi vysokozdvižného vozíku je důležité si stanovit k čemu a v jakých podmínkách bude vysokozdvižný vozík používán.

Elektrické vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky elektrické (elektrické vzv) se využívají všude tam kde potřebujeme eliminovat výfukové plyny a redukovat hluk. Elektrické vozíky jsou vysoce provozně spolehlivé, hospodárné a nabízejí maximum pracovní bezpečnosti spojené s komfortem a funkčností. Většina elektrických vysokozdvižných vozíků jsou jedničkou v úsporách energie a především v ohledech na životní prostředí.

nissandx35

Nissan

hc_elektro

HC

hyundai_elektro

HYUNDAI

belet

BELET

 

Spalovací vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky spalovací  (benzín, diesel, LPG) používáme předevním ve ztížených vnějších podmínkách či na nezpevněném povrchu. Manipulační technika Semat HB nabízí i dieslové vysokozdvižné vozíky jsou charakteristické zejména svým silným výkonem, dlouhou životností, snadným ovládáním, ekonomickým provozem, bezpečností a šetrností k životnímu prostředí.

xq25

Nissan

hc

HC

hyundai_diesel

 HYUNDAI

belet_diesel_1

BELET

 

V naší nabídce jsou vysokozdvižné vozíky (vzv) se spalovacím motorem (nafta, benzín, LPG) a s elektrickým pohonem. Zajišťujeme prodej vysokozdvižných vozíků značky Hyundai, Belet, Nissan a HC. Řada DX značky Nissan je nejlepší ve svém oboru. Vysokozdvižný vozík je určen do těžkých podmínek. Má pevnou, bytelnou konstrukci a dlouhou životnost. Jeho provoz je mimořádně ekologický i díky použitým třícestným katalyzátorům s lambda sondou. V nabídce je varianta pohonu diesel nebo LPG.

Elektrické tříkolové vysokozdvižné vozíky řady Nissan mají ve výbavě impulsní ovládání pojezdu a zdvihu, omezovač rychlosti v závislosti na poloměru otáčení a parkovací brzdu s vypínačem. Vozíky této řady jsou ideální do míst s omezeným prostorem a tam, kde je potřeba citlivá a jemná manipulace s břemeny. Maximální výška zdvihu je 7000 mm, poloměr otáčení 1420 až 2130 mm. Nosnost se pohybuje od 1250 do 1600 kg.

Prodej vysokozdvižných vozíků doplňujeme i jejich servisem. Zajišťujeme technické kontroly vysokozdvižných vozíků, revize LPG i pravidelné servisní prohlídky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení