Vysokozdvižné vozíky (vzv) jsou neopomenutelnými pomocníky v logistice. Používají se k nakládce či vykládce materiálu, zakládání materiálu na regálů, nakládání materiálu pro výrobu a k další manipulaci.

Vozíky rozdělujeme na elektrické vysokozdvižné vozíky a spalovací vozíky (dieslové, benzínové a s LPG pohonem) vysokozdvižné vozíky. Při koupi vysokozdvižného vozíku je důležité si stanovit k čemu a v jakých podmínkách bude vysokozdvižný vozík používán.

Elektrické vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky elektrické (elektrické vzv) se využívají všude tam kde potřebujeme eliminovat výfukové plyny a redukovat hluk. Elektrické vozíky jsou vysoce provozně spolehlivé, hospodárné a nabízejí maximum pracovní bezpečnosti spojené s komfortem a funkčností. Většina elektrických vysokozdvižných vozíků jsou jedničkou v úsporách energie a především v ohledech na životní prostředí.

nissandx35

Nissan

hc_elektro

HC

hyundai_elektro

HYUNDAI

belet

BELET

 

Spalovací vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky spalovací  (benzín, diesel, LPG) používáme předevním ve ztížených vnějších podmínkách či na nezpevněném povrchu. Manipulační technika Semat HB nabízí i dieslové vysokozdvižné vozíky jsou charakteristické zejména svým silným výkonem, dlouhou životností, snadným ovládáním, ekonomickým provozem, bezpečností a šetrností k životnímu prostředí.

xq25

Nissan

hc

HC

hyundai_diesel

 HYUNDAI

belet_diesel_1

BELET

 

V naší nabídce jsou vysokozdvižné vozíky (vzv) se spalovacím motorem (nafta, benzín, LPG) a s elektrickým pohonem. Zajišťujeme prodej vysokozdvižných vozíků značky Hyundai, Belet, Nissan a HC. Řada DX značky Nissan je nejlepší ve svém oboru. Vysokozdvižný vozík je určen do těžkých podmínek. Má pevnou, bytelnou konstrukci a dlouhou životnost. Jeho provoz je mimořádně ekologický i díky použitým třícestným katalyzátorům s lambda sondou. V nabídce je varianta pohonu diesel nebo LPG.

Elektrické tříkolové vysokozdvižné vozíky řady Nissan mají ve výbavě impulsní ovládání pojezdu a zdvihu, omezovač rychlosti v závislosti na poloměru otáčení a parkovací brzdu s vypínačem. Vozíky této řady jsou ideální do míst s omezeným prostorem a tam, kde je potřeba citlivá a jemná manipulace s břemeny. Maximální výška zdvihu je 7000 mm, poloměr otáčení 1420 až 2130 mm. Nosnost se pohybuje od 1250 do 1600 kg.

Prodej vysokozdvižných vozíků doplňujeme i jejich servisem. Zajišťujeme technické kontroly vysokozdvižných vozíků, revize LPG i pravidelné servisní prohlídky