Vysokozdvižné vozíky Hyundai - elektrické

Firma Hyundai na evropském trhu působí s vzv již od roku 1990. V současnosti nabízí čelní vysokozdvižné vozíky se spalovacím dieselovým motorem, s elektrickým pohonem či pohonem na plyn (LPG). Také tažné a plošinové vozíky, retraky se sedící i stojící obsluhou a ručně vedené nízkozdvižné vozíky.

Firma Hyundai nabízí vysoce kvalitní vysokozdvižné vozíky za velmi příznivé ceny. Již v základním vybavení mají hydraulické odpružení pracoviště obsluhy, osvětlení, směrová světla, vedení oleje pro přídavné zařízení, ozvučení zpátečky, mokré bezúdržbové brzdy atd.

Nosnost vozíků se pohybuje od 1,5t - 7t, výška zdvihu pak až do 7,9m. Vozíky Hyundai mají moderní motory, které splňují emisní limity EPA (TierII) a EU (Stage II).

Vysokozdvižný vozík Hyundai elektrický tříkolový

 vzv-hyund.trikol  vzv-hyun.trikol2 (1)
Nosnost vzv: 1000 - 2000kg
Zdvih: 3000 - 7000mm
 
 


Vysokozdvižné vozíky Hyundai mají skvělou stabilitu a plynulou jízdu.
 Robusní rám, efektivní, ergonomická konstrukce, spolehlivé brzdy, zvýšený úhel náklonu zvedacího zařízení, vyšší pojezdová rychlost a stoupavost v jakémkoli terénu či svahu, systém tlumení vibrací a nárazů a LCD monitor pro rozpoznání chyb systému splňují veškeré nároky uživatele. 


Vysokozdvižný vozík Hyundai elektrický čtyřkolový

 hyundai-elektr1ctyr  hyundai-elektrctyr2
Nosnost vzv: 1500 - 5000 kg
Zdvih: 3300 - 7000mm


Prodej vysokozdvižných vozíků Hyundai doplňujeme i jejich servisem. Zajišťujeme technické kontroly vysokozdvižných vozíků Hyundai, revize LPG i pravidelné servisní prohlídky.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení