Vysokozdvižné vozíky Belet - spalovací

Vysokozdvižný vozík Belet diesel

belet_diesel belet_diesel1
Nosnost vzv: 1500 - 16000kg
Zdvih: 3000 - 6000mm

Vysokozdvižné vozíky Belet s dieslovým motorem YANMAR a ISUZU od firmy Belet mají nostnost od 1500 - 16000kg.  Vozíky jsou vybaveny zvedacím zařízením STANDARD, DUPLEX nebo TRIPLEX.

Vznětové motory YANMAR a ISUZU, jsou zárukou vysoké provozní spolehlivosti a životnosti vzv i při velkých zatíženích ve vícesměnném provozu. Kroutící moment těchto naftových motorů je přenášen automatickou převodovkou. Vlastní řazení vzv je pak řešeno pouze pákou s polohou vpřed, vzad a neutrál bez nutnosti použití spojkového pedálu. Spojkový pedál je pak kombinován s funkcí brzdy, kdy v jedné polovině zdvihu umožňuje mikropojezd a ve druhé brždění.

Řízení vozíku Belet je řešeno pomocí servořízení. Díky tomu je možné otáčet řídícími koly i na místě bez nutnosti vynaložení velkého úsilí.

Pro zajištění bezpečnosti provozu jsou na vysokozdvižné vozíky Belet standardně montována směrová světla, brzdová světla, zpětná zrcátka a akustická signalizace zpětného chodu. Velmi nízká hladina hluku motoru, nízké exhalace a příjemný design zvýrazňují výše uvedené přednosti vys. vozíků Belet řady MV a DV.

Na vozíky vysokozdvižné Belet je možné po dohodě montovat přídavná zařízení jako např. katalyzátor výfukových plynů , boční posuv, různé druhy čelistí pro speciální použití (role papíru, sudy, apod.), trny na koberce, vyhřívanou kabinu atd. Standardní vzdušnicová kola je možné nahradit superelastickými koly nebo dvojmontáží.

Technické parametry vozíků Belet jsou uvedeny v katalogovém listu výrobku.

belet_lpg1 belet_lpg2
Nosnost: 1500 - 10000kg
Zdvih: 3300 - 6000mm 

Vysokozdvižný vozík Belet je dodáván buď s benzínovým motorem NISSAN a MITSUBISHI nebo v LPG provedení. 

Vozíky jsou opět vybaveny zvedacím zařízením STANDARD, DUPLEX nebo TRIPLEX. Předností čelních motorových vozíků jsou výkonné japonské motory

Pro zajištění bezpečnosti provozu jsou na Belet vozíky standardně montována směrová světla, brzdová světla, zpětná zrcátka a akustická signalizace zpětného chodu.Velmi nízká hladina hluku motoru, nízké exhalace a příjemný design zvýrazňují výše uvedené přednosti vys. vozíků Belet řady MV a DV.

Na vozíky Belet je možné po dohodě montovat přídavná zařízení jako např. katalyzátor výfukových plynů , boční posuv, různé druhy čelistí pro speciální použití (role papíru, sudy, apod.), trny na koberce, vyhřívanou kabinu atd. Standardní vzdušnicová kola je možné nahradit superelastickými koly nebo dvojmontáží.

Technické parametry vzv jsou uvedeny v katalogovém listu výrobku Belet.

Prodej spalovacích vysokozdvižných vozíků Belet doplňujeme i jejich servisem. Zajišťujeme technické kontroly vysokozdvižných vozíků, revize LPG i pravidelné servisní prohlídky.