Vysokozdvižné vozíky Hyundai - spalovací

Firma Hyundai na evropském trhu působí již od roku 1990. V současnosti nabízí čelní vysokozdvižné vozíky se spalovacím dieselovým motorem, s elektrickým pohonem či pohonem na plyn, také tažné a plošinové vozíkyretraky se sedící i stojící obsluhou a ručně vedené nízkozdvižné vozíky.

Firma Hyundai nabízí vysoce kvalitní vysokozdvižné vozíky za velmi příznivé ceny. Již v základním vybavení mají hydraulické odpružení pracoviště obsluhy, osvětlení, směrová světla, vedení oleje pro přídavné zařízení, ozvučení zpátečky, mokré bezúdržbové brzdy atd. Nosnost vzv vozíků se pohybuje od 1,5t - 7t, výška zdvihu pak až do 7,9m.

Vozíky Hyundai mají moderní motory, které splňují emisní limity EPA (TierII) a EU (Stage II).

hyunddiesl6 hyundies7
Nosnost vzv: 1500 - 25000kg
Zdvih: 2500 - 7000mm

Vysokozdvižné vozíky Hyundai dieselové (naftové) Vás překvapí svou silou a maximálním výkonem díky kterému se zvýší Vaše pracovní rentabilita. Vysokozdvižný vozík má velmi tichý chod. Nejmodernější systém tlumení vibrací a nárazů. Předností je bezpečnost a dlouhá životnost.

Vozíky určené pro přesun opravu těžkých materiálů pracují s velkou přesností. Díky indikátoru zatížení řidič vzv přesně ví, jakou hmotnost má naloženou.

Vysokozdvižné vozíky Hyundai LPG

hyunddiesl6 hyund-lpg
Nosnost vzv: 1500 - 25000kg
Zdvih: 2500 - 7000mm

 

Vysokozdvižné vozíky Hyundai s motorem na LPG mají vynikající výkon při velmi malé spotřebě. Vozíky jsou vybaveny robusním rámem, díky kterému mají skvělou stabilitu a plynulou jízdu.

Mezi další přednosti vzv Hyundai patří spolehlivé brzdy, zvýšený úhel náklonu zvedacího zařízení, vyšší pojezdová rychlost a stoupavost v jakémkoli terénu nebo svahu. Samozřejmostí jsou i tlumiče vibrací a nárazů.

 

Prodej spalovacích vysokozdvižných vozíků Hyundai doplňujeme i jejich servisem. Zajišťujeme technické kontroly vysokozdvižných vozíků, revize LPG i pravidelné servisní prohlídky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení