Vysokozdvižné vozíky Hyundai - spalovací

Firma Hyundai na evropském trhu působí již od roku 1990. V současnosti nabízí čelní vysokozdvižné vozíky se spalovacím dieselovým motorem, s elektrickým pohonem či pohonem na plyn, také tažné a plošinové vozíkyretraky se sedící i stojící obsluhou a ručně vedené nízkozdvižné vozíky.

Firma Hyundai nabízí vysoce kvalitní vysokozdvižné vozíky za velmi příznivé ceny. Již v základním vybavení mají hydraulické odpružení pracoviště obsluhy, osvětlení, směrová světla, vedení oleje pro přídavné zařízení, ozvučení zpátečky, mokré bezúdržbové brzdy atd. Nosnost vzv vozíků se pohybuje od 1,5t - 7t, výška zdvihu pak až do 7,9m.

Vozíky Hyundai mají moderní motory, které splňují emisní limity EPA (TierII) a EU (Stage II).

hyunddiesl6 hyundies7
Nosnost vzv: 1500 - 25000kg
Zdvih: 2500 - 7000mm

Vysokozdvižné vozíky Hyundai dieselové (naftové) Vás překvapí svou silou a maximálním výkonem díky kterému se zvýší Vaše pracovní rentabilita. Vysokozdvižný vozík má velmi tichý chod. Nejmodernější systém tlumení vibrací a nárazů. Předností je bezpečnost a dlouhá životnost.

Vozíky určené pro přesun opravu těžkých materiálů pracují s velkou přesností. Díky indikátoru zatížení řidič vzv přesně ví, jakou hmotnost má naloženou.

Vysokozdvižné vozíky Hyundai LPG

hyunddiesl6 hyund-lpg
Nosnost vzv: 1500 - 25000kg
Zdvih: 2500 - 7000mm

 

Vysokozdvižné vozíky Hyundai s motorem na LPG mají vynikající výkon při velmi malé spotřebě. Vozíky jsou vybaveny robusním rámem, díky kterému mají skvělou stabilitu a plynulou jízdu.

Mezi další přednosti vzv Hyundai patří spolehlivé brzdy, zvýšený úhel náklonu zvedacího zařízení, vyšší pojezdová rychlost a stoupavost v jakémkoli terénu nebo svahu. Samozřejmostí jsou i tlumiče vibrací a nárazů.

 

Prodej spalovacích vysokozdvižných vozíků Hyundai doplňujeme i jejich servisem. Zajišťujeme technické kontroly vysokozdvižných vozíků, revize LPG i pravidelné servisní prohlídky.