Vysokozdvižné vozíky Belet - elektrické

Firma Belet a.s. vznikla v roce 1992 privatizací firmy Belet s.p. Zabývá se výrobou čelních motorových vozíků, vysokozdvižných vozíků AKU, nízkozdvižných paletových vozíků AKU, paletových vozíků, transportních vozíků a jiné techniky. 

Vysokozdvižný elektrický vozík Belet tříkolový

Belet_elektrika-trikola1 Belet_elektrika-trikola2
Nosnost vzv: 600 - 3500kg
Zdvih: 2870 - 6000mm


Vysokozdvižné elektrické vozíky značky Belet
 jsou vybaveny zvedacím zařízením STANDARD, DUPLEX nebo TRIPLEX. Všechny typy vozíků mají integrovaný boční posuv, funkčně řešený přístup k agregátům a jednotlivým částem vozíku, plně nastavitelné sedadlo a opěrky pro ruku, ovlávací páky vozíku přehledně uspořádány a označeny.

Řízení vozíku Belet je řešeno pomocí servořízení. Díky tomu je možné u vzv otáčet řídícími koly i na místě bez nutnosti vynaložení velkého úsilí. Akumulátorové vysokozdvižné vozíky jsou standardně vybaveny funkcí zpětného dobíjení (rekuperací) pro maximální využití energie akumulátoru.

Předností vozíku Belet je maximální pohodlí a bezpečnost řidiče.

Vysokozdvižný elektrický vozík Belet čtyřkolový

belet_ctyri_kola_elektrika belet_ctyri_kola_el2
Nosnost vzv: 1000 - 3500kg
Zdvih: 3300 - 6000mm


Prodej vysokozdvižných vozíků Belet doplňujeme i jejich servisem. Zajišťujeme technické kontroly Belet vysokozdvižných vozíků, revize LPG i pravidelné servisní prohlídky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení